Deskargatu egitaraua Deskargatu katalogoa


2019ko Maiatza

Sala BBK
Osteguna 2

18:00h

FANT Maisuak

In-Natural (The Stuff)

20:00h

Jack Taylor: Testigo del Fantástico + Solasaldi

21:30h

Kontzertu Kafe Antzokian

Moonshine Wagon

Campos Antzokia
Ostirala 3

20:00h

Inaugurazioko Ekitaldia (Lander Otaolak eta Ylenia Baglietto-k aurkeztuta)

Ártico

23:00h

FANT Laburrean Euskal FIlmak


Guggenheim  
Ostirala 10

20:00h

Amaierako Ekitaldia (María Goiricelayak, Miren Gaztañagak eta Ane Pikazak aurkeztuta)

Au Poste!

22:00h

ART AFTER DARK

Sala BBK
Larunbata 11

18:00h

Ikuspegi Fantastikoa

Film Sarituak

20:00h

Atal Ofiziala

Film Sarituak


Golem Alhóndiga

Auditorioa
 Larunbata 4

12:00h

FANT Familian

Dilili en Paris

16:15h

Atal Ofiziala

Pledge

18:00h

Atal Ofiziala

Ever After (Endzeit)

20:00h

FANT Laburrean

22:15h

FANT2FUN: Fred Dekker

El Terror Llama a su Puerta

Una Pandilla Alucinante

Auditorioa
Igandea 5

12:00h

FANT Familian

Asterix: Edabe Agikoaren Sekretua

16:15h

Atal Ofiziala

The Damned

18:00h

Atal Ofiziala

Piercing

20:00h

Atal Ofiziala

El Increíble Finde Menguante

22:15h

Atal Ofiziala

One Cut of the Dead

Sala 1
Astelehena 6

16:15h

Atal Ofiziala

What Keeps You Alive

18:00h

Atal Ofiziala

You Might Be The Killer

20:00h

Atal Ofiziala

Inner Ghosts

22:15h

Atal Ofiziala

Inuyashiki

Sala 1
Asteartea 7

16:15h

Atal Ofiziala

Ghostland

18:00h

Atal Ofiziala

Puppet Master: The Littlest Reich

20:00h

Atal Ofiziala

Bosque Maldito (The Hole in the Ground)

22:15h

Atal Ofiziala

Lords of Chaos

Sala 1
Asteazkena 8

16:15h

Atal Ofiziala

The Golem

18:00h

Atal Ofiziala

Peripheral

20:00h

Atal Ofiziala

The Chain

22:15h

Atal Ofiziala

The Spy Gone North

Sala 1
Osteguna 9

16:15h

FANT Erreskatean

Muertos y Enterrados

18:00h

Fantrobia Saria

Desenterrando Sad Hill

20:00h

Emanaldi Berezia

In Fabric

22:15h

Emanaldi Berezia

Dragged Across Concrete


Sala 2 Golem Alhóndiga (Doako Sarrera)

Larunbata 4

17:30h

Dokufant

Wolfman’s Got Nards

19:45h

Ikuspegi Fantastikoa

Escombros

22:00h

Ikuspegi Fantastikoa Laburrean

Igandea 5

17:30h

FANT Maisuak

Amenaza en la Sombra

19:45h

Ikuspegi Fantastikoa

Lucero

22:00h

Ikuspegi Fantastikoa

H0US3

Astelehena 6

17:00h

FANT Maisuak

El Hombre que cayó a la Tierra

19:45h

Ikuspegi Fantastikoa

El Cerro de los Dioses

22:00h

La Aventura Audiovisual

The Monster

Asteartea 7

17:30h

FANT Maisuak

La Maldición de las Brujas

19:45h

Ikuspegi Fantastikoa

After The Lethargy

22:00h

La Aventura Audiovisual

The Innkeepers

Asteazkena 8

17:30h

FANT Maisuak

Ceremonia Sangrienta

19:45h

Ikuspegi Fantastikoa

Casa de Sudor y Lágrimas

22:00h

La Aventura Audiovisual

Ghost Stories

Osteguna 9

17:30h

FANT Maisuak

No Profanar El Sueño de los Muertos

19:45h

La Aventura Audiovisual

Beast

22:00h

La Aventura Audiovisual

The Night Eats The World