Deskargatu egitaraua

2018ko Maiatza

 

Teatro Campos
Maiatzak 4

20:00h

Inaugurazioko Ekitaldia

Los Extraños: Cacería nocturna

23:00h

Fant Laburrean Euskal Filmak

Sala BBK
Maiatzak 11

20:00h

Amaierako Ekitaldia

Rock Steady Row

Sala BBK
Maiatzak 12

18:00h

Ikuspegi Fantastikoa

Film Sarituak

20:00h

Atal Ofiziala

Film Sarituak


Golem Alhóndiga

Auditorioa
Maiatzak 5

16:15h

Atal Ofiziala

Chimera

18:00h

Atal Ofiziala

Trauma

20:00h

Fant Laburrean

22:15h

FANT2FUN: Joe Dante

Gremlins

The Howling/Aullidos

Auditorioa
Maiatzak 6

16:15h

Atal Ofiziala

Replace

18:00h

Atal Ofiziala

Bad Match

20:00h

Atal Ofiziala

Matar a Dios

22:15h

Atal Ofiziala

Tigers are not Afraid (Vuelven)

Sala 1
Maiatzak 7

16:15h

Atal Ofiziala

Downrange

18:00h

Atal Ofiziala

Salyut 7

20:00h

Atal Ofiziala

The Endless

22:15h

Atal Ofiziala

A Day

Sala 1
Maiatzak 8

16:15h

Atal Ofiziala

Housewife

18:00h

Atal Ofiziala

Mayhem

20:00h

Atal Ofiziala

November

22:15h

Atal Ofiziala

Touched

Sala 1
Maiatzak 9

16:15h

Atal Ofiziala

Hostile

18:00h

Atal Ofiziala

Revenge

20:00h

Atal Ofiziala

Framed

22:15h

Atal Ofiziala

Black Hollow Cage

Sala 1
Maiatzak 10

16:15h

FANT al Rescate

Portrait of Jennie

18:00h

Fantrobia Saria

Errementari

20:00h

Emanaldi Berezia

Encuentros en la Tercera Fase

22:15h

DokuFANT

78/52


Sala 2 Golem Alhóndiga (Doako Sarrera)

Maiatzak 5

17:45h

Ikuspegi Fantastiko Laburrean

19:50h

Ikuspegi Fantastikoa

Dhogs

22:00h

La Aventura Audiovisual

The Love Witch

Maiatzak 6

17:45h

Fant Maisuak

La Matanza de Texas

19:50h

Ikuspegi Fantastikoa

Call TV

22:00h

La Aventura Audiovisual

Les Affames

Maiatzak 7

17:45h

Fant Maisuak

La Casa de los Horrores

19:50h

Ikuspegi Fantastikoa

Necronomicón

22:00h

La Aventura Audiovisual

Extraterrestrial

Maiatzak 8

17:45h

Fant Maisuak

La Noche de los Muertos Vivientes

19:50h

Ikuspegi Fantastikoa

Compulsión

22:00h

La Aventura Audiovisual

Still/Born

Maiatzak 9

17:45h

Fant Maisuak

Los Crazies

19:50h

Ikuspegi Fantastikoa

Game of Death

22:00h

La Aventura Audiovisual

The Woman

Maiatzak 10

17:45h

Fant Maisuak

Atracción Diabólica

19:50h

Ikuspegi Fantastikoa

Madraza

22:00h

La Aventura Audiovisual

White Settlers